Obklad Porfyr nepravidelný tvar šedo-červený 1-3cm

3 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Dostupnost e-shop
Cena 280,99 Kč / m2 bez DPH
340 Kč / m2    
Kód produktu 3504
Značka Trimot
Kategorie nepravidelné se spárou
 

DOPRAVA spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Tišnov

Obklady z přírodního nepravidelného kamene jsou skvělým doplňkem chat a chalup, roubenek, ale i současných moderních staveb v přírodním stylu. Kamenný obklad zvládnete za pomocí kvalitního lepidla zrealizovat i sami. Spárovací hmotu pak lze vybírat v mnoha odstínech pro perfektní sladění s barvou obkladu. Přírodní nepravidelné kamenné obklady můžete použít jak venku například na sokl domu tak v interiéru třeba za krbová kamna.    

  • barva šedočervená
  • rozměr 20-50cm
  • tloušťka 1-3cm
  • materiál Porfyr přírodní kámen
  • množství na paletě 23-27m2

Porfyr je přírodní kámen velmi oblíbený díky jeho vysoké pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. V tloušťce 1-3cm může být pochozí dlažbou nebo obkladem. Porfyr má vícebarevnou skladbu kamenů a působí tak velmi přirozeným dojmem. Dobře se štípe a zpracovává. Povrch porfyrových kamenů je krásně rovný.

POZOR při nákupu obkladů a dlažeb nepravidelných tvarů je nutné z důvodu nemožnosti přesného změření spotřeby při vlastní realizaci, počítat s rezervou až 20% proti naměřené čisté ploše pro obkládání. 1m2 v objednávce se rozumí jedna paletová vrstva kamene včetně spár.

Podobné produkty

Barva červená, šedá
Skladba obkladu nepravidelný se spárou
Materiál přírodní kámen
Hmotnost (?) těžký - do 60kg
Použití interiér, exteriér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: