Kvarcit brazilský žlutý kamenný obklad, dlažba 20-50cm, tl. 1,5-2,5cm

32 hodnocení
 
Dostupnost e-shop
Cena 719,01 Kč bez DPH
870 Kč / m2    
Kód produktu SZT-2095
Značka Trimot
Kategorie nepravidelné se spárou
 

DOPRAVA spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Tišnov

Pro více informací o možnostech dopravy přejděte na tento odkaz.

Obklady z přírodního nepravidelného kamene jsou skvělým doplňkem chat a chalup, roubenek, ale také současných moderních staveb v přírodním stylu. Kamenný obklad zvládnete za pomocí kvalitního lepidla zrealizovat i sami. Spárovací hmotu pak lze vybírat v mnoha odstínech pro perfektní sladění s barvou obkladu. Přírodní nepravidelné kamenné obklady můžete použít jak venku například na sokl domu tak v interiéru třeba za krbová kamna. 

  • barva žlutá
  • rozměr 20-50cm
  • tloušťka 1,5-2,5cm
  • materiál kvarcit přírodní kámen
  • množství na paletě 42-45m2
  • váha palety cca 1800kg

Kvarcit je metamorfovaná hornina regionálního vzniku vyznačující se jemnou až středně hrubou zrnitostí. Na první pohled je možné si kvarcit splést s mramorem. Primárně se kvarcit žlutý používá jako obklad na stěny, ale tloušťka 1,5-2,5cm se dá použít i jako tenká kamenná dlažba - ideálně do pokládkové malty NVL 300 včetně spárování.

POZOR při nákupu obkladů a dlažeb nepravidelných tvarů je nutné z důvodu nemožnosti přesného změření spotřeby při vlastní realizaci, počítat s rezervou až 20% proti naměřené čisté ploše pro obkládání. 1m2 v objednávce se rozumí jedna paletová vrstva kamene včetně spár.

Barva žlutá
Skladba obkladu nepravidelný se spárou
Materiál přírodní kámen
Hmotnost (?) střední - do 45kg
Použití interiér, exteriér