Vzorkovna

Přijďte se podívat do naší prodejny a vzorkovny kamene. V současné době nabízíme již více jak 300 typů obkladů z přírodního i umělého kamene. Obklady imitace kamene máme v zastoupení českých výrobců jako Magicrete , Luminta a Wildstone. Ze zahraničních například Vaspo nebo Stegu. Velmi oblíbené jsou rovněž betonové imitace lícových cihel, kde je na výběr spousta barev a povrchů.

Přírodní obklady a dlažby dovážíme z lomů od našich dodavatelů. Formátované obklady většinou z Číny z oblasti Xiamen (břidlice, žuly a kvarcity). Pískovec pak jako obklad, dlažbu a šlapáky ze Slovenska z lomu Terchová. Materiály jako rula, kvarcit, porfýr a andezit z jižní a východní Evropy.

Zahradní dekorace jako soliterní kameny, mramorové oblázky, okrasné kamínky a štěrky máme v Tišnově stále skladem. Dodáváme také dnes vemi oblíbené betonové imitace dřeva, které svým přirozeným vzezřením a životností u zákazníků vítězí nad dřevem přírodním. Další v nabídce jsou krásné květináče v betonové imitaci pískovce. Výrobce je odlévá z ručně vysekaných kamenných předloh vyrobených kameníkem.

Kamenný koberec - kdo by dnes neslyšel o tomto fenoménu. Kamenné koberce dnes najdete jak na chodnících, terasách a u bazénů tak v různých aplikacích v interiéru od schodů až po koupelny. V naší nabídce najdete více jak 40 typů kamenných koberců. Vybrali jsme sice dražšího, ale velmi kvalitního českého výrobce na jehož kamenné koberce jsou jen ty nejlepší recenze. Zde fotogalerie z realizace.

Gabiony - Gabionové konstrukce se staly moderním stavebním prvkem. Využívají se nejen v komerční sféře, ale stávají se velmi populárním produktem v drobné architektuře. Právě v zahradní architektuře získává použití gabionových košů stále větší popularitu. Největší rozmach gabionů je v posledních letech u staveb menšího charakteru jako jsou gabionové ploty, zídky, terasy, apod. Gabiony nabízíme jako kompetní koše nebo jako jednotlivé komponenty. Samozřejmostí je výpočet gabionů podle Vašeho projektu.