Mrazuvzdorné obklady

Fasáda domu, sokl, garáž nebo třeba komín. Všude tam se hodí líbivé designové obklady. Zároveň jsou ale tyto plochy vystavené přírodním vlivům – v létě přímému slunci, v zimě mrazům a namrzající vodě.

Než se tedy rozhodnete pro obkladačky na garáž nebo fasádu, je vhodné promyslet si materiál, ze kterého by měly obkladové dlaždice být. Zapomeňte na sádrové tvárnice, vybírejte obkladačky z umělého nebo přírodního kamene. U betonových obkládacích dlaždic můžete volit z napodobenin kamenných nebo dřevěných obkladů.

Přírodní kámen vás nadchne nejen tím, že splní svůj funkční účel, ale postará se i o esteticky dokonalý vzhled fasády, soklu, komínu nebo krbu. Každý kamenný obklad je totiž originál, ve kterém se potkává jedinečnost, krása a originalita kousku přírody. Zkombinujete ho navíc s tradiční i moderní architekturou. Je jen na vás, zda necháte kámen vyniknout jako hlavní prvek nebo zda nenápadně dokreslí a potrhne celkový design. Na výběr máte z břidlicových, kvarcitových, křemencových, pískovcových, rulových, vápencových, žulových i dalších méně tradičních kamenných obkladů.

Lepení mrazuvzdorných obkladů

  • používejte lepidlo doporučené výrobcem na konkrétní typ obkladu
  • obklady lepte na pevné a nosné zdi
  • stěna musí být před lepením očištěná, suchá a napenetrovaná
  • v případě zateplování používejte na polystyren nebo vatu více uchycovacích prvků
 
390
10600139010600
Značky
 
 

Stránka 1 z 15 - 270 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 15 - 270 položek celkem