Obklady do chodby

Chtěli byste vylepšit předsíň a nebaví vás každých pár let malovat ušpiněné zdi, o které každou chvíli někdo opře věci, a ty nechají na omítce šmouhy? Ideálním řešením je obklad. Chodbu zútulní, zakryje nerovnosti stěn, ochrání je před ušpiněním a vytvoří pokojnou atmosféru předsíně. Čím ale stěny na chodbě obložit? Nadčasovým řešením jsou obklady s motivy kamenů.

Předsíň jako výkladní skříň bytu

Pokud zvolíme kamenné nebo cihlové imitace z tvrzené sádry, musíme být opatrnější. Neodporučujeme používat sádru do chodeb, ve kterých jsou teplotní výkyvy nebo ve kterých je vlhko. Ať už třeba ze sušení prádla nebo z mokrých a deštníků.

Pro takové případy je vhodnějším obkladem do předsíně přírodní kámen nebo jeho umělé imitace s dokonalými kopiemi přírodních kamenů. Aby chodba nebyla jen obyčejnou místností pro průchod nebo zoufání bot, kamenné obložení vám pomůže vytvořit v ní klid a teplo domova hned při příhodu. Kámen může být v chodbě jako hlavní dekorační prvek, který hraje prim, nebo jako doplněk nábytku a nenápadná věc, která podtrhne celý design. A chodbou končit nemusíte. Kamenné prvky se skvěle hodí i jako obklad schodiště.

 
466
10600146610600
Značky
 
 

Stránka 1 z 11 - 197 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 197 položek celkem